درباره ما:

احتمالا برای شما نیز پیش اومده که کالایی رو نیاز داشته باشین ولی به علت شلوغی ، خستگی و کمبود زمان قید خرید اون رو زده باشین یا به زمان دیگه ای موکول کرده اید . این موارد و کلی دلیل دیگه باعث ایجاد روش های جدید فروش و عرضه کالا و خدمات در سراسر جهان شده است.

شرکت پرشیا دیجیتال ایرانیان در سال 1391 با هدف ایجاد پل ارتباطی بین تولید کنندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات با مصرف کنندگان نهایی با روش های سریع و کم هزینه ایجاد شد هسته اولیه این پروژه تا سال 1393 بر اساس پلت فرم های مختلف و رایج جهانی مورد تست و ارزیابی قرار گرفت که این امر باعث شناخت وسیع و کامل به نیازهای مشتریان و تامین کنندگان گرید.

از اواسط سال 93 این پروژه را به علت برخی مشکلات به صورت موقتی متوقف شد ولی هرگز از ذهن تیم دایتیک بیرون نرفت و در دی ماه 96 تیم قبلی با افزوده شدن اعضای جدید مجدد کار خود را آغاز کرد و تصمیم برآن شد که هرچه سریع تر اقدامات لازم برای عملیاتی سازی پروژه انجام بگیره.

 

دایتیک متولد میشود:

ما در دایتیک همیشه یک شعار اصلی داشتیم :

همیشه، همه جا، برای همه در درسترس باش

سعی تیم کاری ما پایندی به این اصل بوده برای همین همیشه در روزهایی که مردم به فکر تفریح و خانواده بودن ما مشغول به کار بوده ایم تا ارامش را به مردم تقدیم کنیم . در واپسین روزهای اسفندماه سال 1396 اسم دایتیک برای این پروژه انتخاب شد و تیم پروژه برای اینکه نشان نو بودن را در تاریخ ثبت نیز داشته باشند تصمیم گرفتند در اولین روز از نوروز 1397 این اسم را ثبت نهایی نمایند.

متولد یکم فروردین 1397

 هسته تیم های توسعه ، برنامه نویسی ، گرافیک ، سئو و... انتخاب و تشکیل گردید و کارهای اجرایی به ترتیب به آنها به آنها واگذار گردید هرچیزی که امروز از ما مشاهده میکنید نتیجه کار پرسنل متعهد و کوشای دایتیک است.

صاحب امتیاز دایتیک:

شرکت پردیس دیبا ایرانیان(با مسئولیت محدود) به شماره ثبت 48771 صاحب امتیاز و مالک 100 درصدی گروه وب سایت های دایتیک می باشد. تضمین کلیه تراکنش های مالی و تعهدات برعهده این شرکت می باشد.

 

گروه محصولات قابل عرضه در دایتیک:

ما در راه خود تصمیم گرفتیم به صورت تخصصی به عرصه لوازم خانگی ورود داشته باشیم و در این راه بهترین انتخاب را به مشتریان خود عرضه نماییم .

کلیه محصولات گروه لوازم خانگی از کوچک ترین قطعه تا بزرگ ترین محصولات در این فروشگاه اینترنتی توسط تامین کنندگان متنوع تامین و به مشتریان عرضه میگردد.

لوازم صوتی و تصویری ، کالای آشپزخانه ، تجهیزات سرو و پذیرایی از میهمانان ، مبلمان و دکوراسیون منزل ، تهویه مطبوع ، بهداشت و سلامت ، وسایل و تجهیزات سرگرمی و اوقات فراغت ، انواع هدیه و تجهیزات جشن و شادی و تجهیزات هوشمند سازی منازل از دسته بندی کالاهای قابل خرید و عرضه در دایتیک می باشد.

 

 

 

 

 

همیشه سعی ما بر این بوده که بتوانیم کلیه موارد مورد نیاز از ابتدایی ترین کالاها و خدمات تا محصولات تخصصی را در دایتیک برای شما فراهم کنیم و به جد می توانیم بگوییم هر کالایی که نیاز داشته باشین (به جز کالاهای ممنوعه طبق قوانین ج.ا.ایران ) را در دایتیک میتوانید انتخاب ، خرید و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

گروه کالایی قابل عرضه در دایتیک به شرح زیر:

کالای دیجیتال ، لوازم خانه و آشپزخانه ، مبلمان و دکوراسیون ، سیسمونی و تجهیزات کودک و نوزاد،لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامت ، انواع لباس و اکسسوری را در مد و پوشاک ، زیورآلات طلا، نقره و بدلیجات و ساعت های مچی ، انواع اسباب بازی ، وسایل تفریحی ، کتاب و... را با عنوان سرگرمی و اوقات فراغت ، هدایا ، فرهنگ و هنر ، انواع ابزارالات ، وسایل نقلیه موتوری سبک و سنگین ، و وسایل ساختمان و ساخت و ساز را برای شما مهیا نموده ایم.

 

و این پایان ماجرا نیست!...

 

 

این پایان ماجرا نیست انواع وسایل صنعتی و تجهیزات تولید و... نیزبه زودی به شاخه های کاری ما افزوده خواهد شد.

 

 

 

سرویس های قابل ارائه:

دایتیک به صورت مستقیم هیچ کالایی رو عرضه نخواهد کرد این اصلی است که ما برآن پایبند خواهیم بود. هر تولید کننده ، بنکدار و فروشنده ای میتواند محصولات مورد نظر خود را با در نظر گرفتن اصولی که ما برای آنها در نظر گرفته ایم محصولات و خدمات خود را در دایتیک عرضه نماید.

برای نگهداری و ارسال کالا شرکای تجاری کاربلدی رو از بخش خصوصی انتخاب کرده ایم که لیست آنها در اینجا قابل مشاهده هست. هدف از این کار سرعت و کیفیت بخشی به خدمات ارائه شده به مصرف کنندگان نهایی کالا است .