بهترین تلویزیون های ال جی 2020 در سایز 55 اینچی

بهترین تلویزیون های ال جی 2020 در سایز 55 اینچی

برند ال جی از مجموعه نام های آشنا در صنعت لوازم خانگی دنیاست و در ایران به خوبی شناخته شده است . در این نوشته قصد داریم به معرفی بهترین تلویزیون های ال جی بپردازیم. اگر قصد خرید سایز محبوب 55 اینچ را دارید این مقاله و سایر مقالات مرتبط را در سایت ما مطالعه کنید.

بهترین تلویزیون های ال جی در سایز 55 اینچی

تلویزیون ال جی OLED55B9PUA

تلویزیون ال جی OLED55B9PUA در بسیاری از نقد های معتبر دنیا در رده بهترین تلویزیون های ال جی و حتی کلیه برند ها قرار گرفته است. تلویزیون های اولد در سال های اخیر محبوبیت زیادی کسب کرده اند و این امر بیشتر به خاطر توانایی آنان در خاموش و روشن کردن هر پیکسل به شکل مجزا است. نتیجه این توانمندی به دست آوردن رنگ سیاه خالص و کنتراست بالا است. این تلویزیون بدون شک یکی از بهترین کیفیت های تصاویر را در میان رقبا ارائه می دهد. شاید در حال حاضر نتوانید برای تماشای تلویزیون در یک اتاق تاریک گزینه ی بهتری از این تلویزیون پیدا کنید. این تلویزیون دارای مزایای دیگری از جمله انعکاس عالی و روشنایی مناسب است و در یک اتاق روشن نیز به خوبی عمل می کند .

در تصاویر متحرک نیز به لطف زمان پاسخ بسیار سریع خود مناسب عمل می کند و برای بسیاری از گیمر ها می تواند عملکرد رویایی داشته باشد.یک نگرانی در مورد تمامی برند های OLED  وجود دارد و منحصر به این تلویزیون نیست و آن نگهداری دائمی تصویر و سوختن دائمی است.

این اتفاق در صورتی که از محتواهای معمول و طبیعی استفاده کنید هرگز اتفاق نمی افتد و بیشتر به خاطر استفاده از محتواهای استاتیک است. به همین دلیل گفته می شود شاید استفاده از اولد ها برای بازی طولانی  چندان مناسب نباشد زیرا از محتواهای استاتیک استفاده می کنند که برای مدت طولانی نمایش داده می شوند. ال جی اقداماتی برای جلوگیری از سوختگی انجام داده است مانند محافظ صفحه نمایش و ABL) Auto Brightness Limiter) .

به طور کلی این مدل یک تلویزیون بسیار عالی است و توصیه بسیاری از کارشناسان برای تلویزیون های 55 اینچی است.

2- تلویزیون ال جی  OLED55B8

اگر برای تهیه مدل قبلی کمی از نظر بودجه دچار مشکل شده اید می توانید مدل تلویزیون  ال جیOLED55B8 را در نظر بگیرید . این مدل فقط از نظر ویژگی هایش یک پله پایین تر قرار دارد  و مانند مدل قبلی بسیار شگفت آور عمل می کند . ویژگی هایی که در این مدل وجود ندارد شامل HDMI 2.1، پشتیبانی از variable refresh rate و eARC . این ویژگی ها برای پایین آمدن قیمت حذف شده اند و کیفیت تصویر به همان خوبی باقی مانده است و عملکرد آن در کل برجسته است . LG B9 بهترین توصیه ماست و LG B8 بهترین جایگزین به دلایل بودجه ای برای آن است.

3- تلویزیون ال جی OLED55C9P

عملکرد  تلویزیون ال جی OLED55C9P  بسیار بهتر از مدل B8  است. اگر به دنبال یک مدل پیشرفته هستید و توانایی پرداخت بیشتری دارید C9  می تواند پاسخگوی شما باشد. بهترین کیفیت یک تلویزیون را می توانید  در این مدل مشاهده کنید و در بسیاری موارد به راحتی مدل های قدیمی تر سال 2018 ال جی مثل B8 را پشت سر خواهد گذاشت و  به همان اندازه کارایی دارد.  به درگاه 2.1 HDMI  مجهز است و مصرف کنندگان خصوصا گیمر ها از آن راضی خواهند بود.

بهترین تلویزیون های ال جی که در سال 2020 می توانید بخرید

اگر علاقمند به خرید تلویزیون های ال جی هستید در ادامه ما تعدادی دیگر از بهترین تلویزیون های ال جی که در سال 2020 می توانید بخرید را بدون محدودیت سایز به شما معرفی می کنیم .

LG بهترین تلویزیون های 4K OLED  راتولید  می کند. نه تنها برای برند خودش بلکه پنل های OLED را به تولیدکنندگان رقیب از جمله پاناسونیک، فیلیپس و سونی نیز می فروشد که سپس آنها در تلویزیون های خود استفاده می کنند.

4- تلویزیون ال جی OLED55E9PLA

تلویزیون ال جی OLED55E9PLA با صفحه نمایش با کیفیت اولد وضوح 4 کی سیستم عامل webOS پشتیبانی از HDR ،HDR10، دالبی ویژن،  HLG ،HDR Advancedو 4 ورودی HDMI و یو اس بی 3 می تواند دلایل خرید دیگری نیز به شما بدهد از جمله رنگ سیاه عمیق، حس واقعیت تصویر و صدای مناسب. حرکات می تواند در قیاس با سایر مدل ها طبیعی تر باشد و این مدل بهترین رنگ سیاه در میان سایر مدل ها را ارائه نمی کند. ظاهری شبیه C9 ارائه می کند اما صدای بهتری نسبت به آن دارد.

5- تلویزیون ال جی OLED55C8PLA

تلویزیون ال جی OLED55C8PLAبا صفحه نمایش با کیفیت اولد وضوح 4 کی سیستم عامل webOS پشتیبانی از HDR HDR10 دالبی ویژن، HLG ،HDR Advanced، و 4 ورودی HDMI و یو اس بی 3، روشنایی عالی نیز ارائه می دهد.

تصاویر طبیعی، پردازش حرکت Iffy، بهبود تصاویر بی کیفیت شگفت انگیز و منوهای تا حدودی گیج کننده و صدای متوسط از دیگر ویژگی های مثبت و منفی این تلویزیون هستند.

این مدل 2018 ال جی به اندازه ی هم خانواده ی 2019 خود یعنی C9  خوب نیست اما همچنان به شدت توان رقابت در بازار دارد و لازم نیست اشاره کنم یکی از دلایل آن قیمت بسیار پایین تر آن است.

نظرات بازدیدکنندگان